Ana sayfa Apple Kehanetler kitabının yıllar önce corona virüsü anlattığı ortaya çıktı! Yeni tip korana...

Kehanetler kitabının yıllar önce corona virüsü anlattığı ortaya çıktı! Yeni tip korana virüs belirtileri…

3
0

Dünya üzerinde hızla yayılan corona virüsü salgını son olarak 11 Mart’ta Türkiye’de de görüldü. Çeşitli önlemler alınarak bu salgın ile mücadele edilirken corona virüsü ile ilgili bugün ortaya çıkan detay görenleri şoke etti. ABD’li Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından yıllar önce yazılan Kehanetler kitabındaki satırlar corona virüs belirtileri ile oldukça benzer nitelikte olması şaşırttı. Kehanetler kitabında akciğerlere hücum eden bir virüs salgınından bahsedilirken, 2020’lerde ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan görüleceğine dair sözler yer alıyor. İşte son dakika haberinin ayrıntıları!

Dünyada hızla yayılan corona virüsü salgının nasıl ortaya çıktığı henüz belirlenemezken her geçen gün vaka ve ölü sayısı da artıyor. Özellikle İtalya, Fransa ve İspanya’da alınan tüm önlemlere rağmen salgın durdurulamıyor. Son olarak Türkiye’de de görülen corona virüs salgını ile ilgili bugün ortaya çıkan detaylar ise şaşkınlık yarattı. ABD’li Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından yıllar önce yazılan Kehanetler kitabındaki satırlar corona virüs belirtileri ile oldukça benzer nitelikte. İşte Kehanetler kitabı konusu ve son dakika haberinin detayları

KEHANETLER KİTABI KONUSU CORONA VİRÜSÜ MÜ ANLATIYOR?

Yaklaşık 15 yıl önce kaleme alınan Kehanetler kitabının 210. sayfasında yer alan ifadeler şoke etti. Kitapta 2020’lerde yeni tip koronavirüs (kovid -19) belirtilerini gösteren bir salgının hızla yayılacağı anlatılıyor

’10 YIL İÇERİSİNDE…”

“2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.”

SYLVIA BROWNE KİMDİR?

Elli yıldır profesyonel bir psişik ve medyum olarak çalışan Sylvia Browne, içlerinde Öte Dünya´da Yaşam, Bir Medyumun Maceraları gibi eserlerinin de bulunduğu çok satan kitapların yazarıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here